Back

T.G. Meblopol sp. z o.o. zostało oficjalnym WYŁĄCZNYM dystrybutorem klejów dla przemysłu stolarskiego firmy Quin Global w Polsce.

T.G. Meblopol sp. z o.o. zostało oficjalnym WYŁĄCZNYM dystrybutorem klejów dla przemysłu stolarskiego firmy Quin Global w Polsce.

Meblopol zostaje jedynym oficjalnym dostawcą produktów dla stolarstwa marki TensorGrip w Polsce. Ta seria klejów natryskowych obejmuje szeroki zakres zastosowań od produktów uniwersalnych jak L40 po specjalistyczne posiadające certyfikat IMO czy klasę palności jak L17 i LP61. Marka TensorGrip oferuje szeroką gamę produktów, z których każdy przeznaczony jest do różnych zastosowań. Należą do nich przyklejanie laminatów, pogrubianie płyt, klejenie sklejki elastycznej / elastycznego MDF w tworzeniu zakrzywionych konstrukcji, solid surface, fornirowanie, aluminium oraz klejenie jednostronne, akryle, winyl i wiele innych materiałów.

Certyfikaty

Akredytacje i certyfikaty są niezbędne w branży stolarskiej. Quin z dumą prezentuje swoją poszerzoną ofertę produktów z certyfikatem IMO „WheelMark”.

Partnerstwo

Quin Global mający swoje siedziby w Wielkiej Brytanii, Holandii, USA oraz Australii to światowej klasy zespół ludzi z pasją, którzy dostarczają innowacyjne rozwiązania klejowe przy zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta. Od wielu lat marka Quin Global TensorGrip® umacnia swoją pozycję w Polsce i Europie wschodniej, a współpraca z firmą Meblopol ma na celu dalsze zwiększanie zadowolenia klientów w regionie. Dystrybucję wiodących produktów poprzez sieć 30 hurtowni oraz wspólne oferowanie pełnego wsparcia technicznego. Priorytetem jest dostarczenie nowych innowacyjnych metod zwiększających wydajność procesów klejenia i produkcji dla polskiego przemysłu.

Dostępność

Meblopol oferuje asortyment klejów marki TensorGrip dla stolarstwa i można je kupić w poszczególnych oddziałach hurtowni. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.

Tel – 0-61 64 77 122
Email – info@meblopol.pl

Więcej na temat Quin Global UK

Quin rozumie wartość dobrej reputacji w branży stolarskiej. Dlatego firma opracowała jedne z najlepszych klejów stolarskich na rynku. Zostały wyprodukowane, aby pomóc tworzyć trwałe wiązania i oferować innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających zastosowań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, zajrzyj na stronę internetową lub śledź w mediach społecznościowych. Mają też bardzo obszerną listę filmów na swoim kanale YouTube, które również są warte obejrzenia.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat Quin Global UK, odwiedź stronę internetową lub śledź w poniższych platformach społecznościowych.